Navigace

Obsah

Rekonstrukce poruchových vodovodních řád a kanalizace v ulicích Nádražní, Potoční a Sadová ve Vroutku.

Typ: ostatní
Rekonstrukce poruchových vodovodních řád a kanalizace v ulicích Nádražní, Potoční a Sadová ve Vroutku. 2Ve Vroutku, v ulicích Potoční, Sadová a Nádražní, provedeme rekonstrukci poruchových vodovodních řadů, pro cca 100 napojených obyvatel, součástí rekonstrukce je i nevyhovující úsek kanalizace v ulici Nádražní. Stavba je koordinována s městem Vroutek, které plánuje obnovu povrchů.
V uvedených ulicích se nacházejí vodovodní řady z litiny DN 80 mm a DN 100 mm, vybudované v letech 1973 až 1977. Řady jsou již dožilé, s narůstajícím počtem poruch. Co se stoky týče, tak v ulici Sadová kanalizace není, v ulici Potoční je kanalizace tvořena potrubím z PVC DN 250 mm, pochází z roku 2002, a kamerová prohlídka prokázala, že je v dobrém technickém stavu a rekonstrukci nevyžaduje. V ulici Nádražní jsou úseky kanalizace z kameniny DN 400 mm a úsek z betonu DN 400 mm z roku 1988. Celkově je kanalizace v pořádku až na jeden úsek, který je ve špatném technickém stavu a bude zrekonstruován.
Předmětem stavby je rekonstrukce vodovodu v celkové délce 378 metrů a kanalizace v délce 37,30 metrů.
Stavba byla zahájena protokolárním předáním staveniště 22. května 2019. Vlastní stavební práce začnou v následujících dnech. Dle smlouvy o dílo má být stavba dokončena nejpozději do 31. července 2019.
Další podrobnosti o stavbě uvádím v přiložené tiskové zprávě, zveřejněné rovněž na našem webu: https://www.svs.cz/cz/vodohospodarske-stavby/interaktivni-mapa/seznam-akci/vroutek-sadova-potocni-nadrazni-rekonstrukce-kanalizace-vodovodu.html


Vytvořeno: 3. 6. 2019
Poslední aktualizace: 3. 6. 2019 15:12
Autor: Správce Webu